Jeżeli masz więcej niż 42 lata ten tekst jest dla Ciebie.

 

Zdolność akomodacyjna Twoich oczu słabnie, nie możesz bez wysiłku „dostroić” ostrości na żądaną odległość, - pomyśl o nowoczesnym rozwiązaniu jakim są progresy. Rozważ też "progresywne (multifokalne) soczewki kontaktowe! Poprawisz jakość swojego życia, będziesz jak kiedyś widział na każdą odległość.

Okulary progresywne – to okulary wykonane tak, aby jedna para służyła tak do patrzenia w dal jak i do czytania.Socsewki multifokalne dają Ci równie dobre widzenie, lecz są umieszczone bezpośrednio na rogówce Twojego oka. To rozwiazanie na miarę XXI wieku. Możesz też łączyć soczewki i okulary korekcyjna dla najlepszego widzenia! Zwykłe okulary i niezwykłe szkła. Mają różną moc w każdej części soczewki! Kiedy patrzysz w dal używasz górnej części szkła zamontowanego w Twoich okularach, kiedy spoglądasz na bliższe odległości, środkiem albo dołem użytego w okularach szkła. Tajemnicze słowo addycja, to po prostu różnica mocy soczewki do patrzenia w dal i do bliży.

Te okulary nie są tanie, ceny zaczynają się od ok. 800 zł a kończą na kilku tysiącach złotych. Dlatego prawdopodobnie tylko u nas, możesz wypróbować progresy zanim je zamówisz. Posiadamy bowiem specjalny zestaw szkieł pozwalający przetestować jaka addycja będzie dla Ciebie odpowiednia. Czy czujesz się dobrze. Nie kupujesz kota w worku!

Polecamy szkła progresywne Zeissa, w tym się specjalizujemy - to są najdoskonalsze rozwiązania na świecie. Tylko u Zeissa, można z dokładnością do milimetra oznaczyć punkt, w którym ma zaczynać się moc do bliży. Ma to największe znaczenie dla Twojego komfortu. To szkła do których z łatwością się przyzwyczaisz, a pole widzenia jest bardzo szerokie. Umów się na badanie a na pewno znajdziesz coś co zaspokoi Twoje potrzeby

Dobrze wykonane progresy to jak ubranie szyte na miarę. Dysponujemy potrzebnymi urządzeniami, służymy radą, możesz zawsze do nas przyjść aby porozmawiać i skonsultować się z IQ fachowcem.

 

Okulary progresywne wykonane w technologii DriveSafe.