IQOPTIQ - REFERENCYJNY OPTYK, WPISANY W WARSZAWSKI PEJZAŻ. PIERWSZY W POLSCE SALON ZEISS VISION EXPERT

 

"Oko jest małe a widzi cały świat". Twoje oczy i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze. Nasze ceny opraw są najniższe na rynku! Przyjdź i sprawdź! Google prawdę Ci powie... Okazuje się, że optyka Zeissa nie jest w Polsce tak dobrze znana jak na to zasługuje, winne były temu bardzo wysokie ceny soczewek, adekwatne do ich jakości ale nie na kieszeń przeciętnego Polaka. Teraz ogłaszamy nowe otwarcie, specjalna oferta adresowana do polskiego konsumenta powoduje, że w końcu ZEISS trafi pod strzechy... Nie tylko minister, dyrektor czy bankier może mieć soczewki okularowe ZEISS, teraz możesz to być Ty! Luksus najlepszego widzenia dla każdego kto tego potrzebuje. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij używać szkieł okularowych ZEISS! Pamiętaj, firma istnieje od 1846 roku i jest od lat najbardziej innowacyjną na świecie. Mamy też soczewki kontaktowe Firmy Alcon, zwykłe i toryczne, multifokalne

IQOPTIQ to światowa technologia firmy Zeiss, abyś przede wszystkim widział najlepiej jak to możliwe, a także wyglądał świetnie w nowych okularach.

Oddajemy do Twojej dyspozycji zespół IQ fachowców, których pasją jest optyka i medycyna, wyposażonych w:

  • Dostęp do wielkiej techniki. i.Profiler® Plus marki Zeiss (jest tylko w kilku najlepszych salonach w Warszawie, z najwyższą w świecie dokładnością bada wzrok i pozwala zamówić soczewki Zeiss w technologi i.Scription®). Magiczne soczewki Zeissa, redukują aberracje wyższego rzędu (dotychczas nie było to możliwe), poprawiają kontrast, widzenie wieczorem a kolory są piękne i żywe także o zmierzchu. Aż 87% badanych stwierdza istotna poprawę poprawę widzenia patrząc przez te szkła (z technologią DriveSafe)
  • gabinet okulistyczny ze wszystkimi potrzebnymi urządzeniami i doświadczonych lekarzy okulistów, także optometrystów (badania kontaktologiczne), dobieramy pryzmaty i badamy dzieci!
  • prześwietny wybór oprawek od Armaniego do Zeissa - styliści
  • outlet markowych oprawek – prawdziwe okazje
  • własną szlifiernię i magazyn szkieł do okularów, które czasami możemy wykonać w 1 godzinę,
  • świetną lokalizację przy Marszałkowskiej 99a w Warszawie oraz długie godziny otwarcia: Pon.–Pt. 11-19, Sob. 10-15
  • dostępność dla każdego – tu kupisz okulary także w systemie ratalnym i 0%

Iqoptiq - wyraźnie lepiej.

Iqoptiq - inteligencja w okularach