BADANIE WZROKU I DOBÓR OKULARÓW O WŁAŚCIWEJ MOCY NAJDOSKONALSZYM URZĄDZENIEM JAKIE KIEDYKOLWIEK OPTYK MIAŁ DO DYSPOZYCJI...Lekarz Okulista we współpracy z Optometrystą tworzą dream team, na rzecz Twojego oglądania Świata. SOCZEWKI KONTAKTOWE i BADANIE KONTAKTOLOGICZNE, JEST DODATKOWYM ATUTEM. we WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ ALCON, TWORZYMY ROZWIĄZANIA WZROKOWE DLA NAJTRUDNIEJSZYCH PRZYPADKÓW!

 

Najważniejszą rzeczą jaką możemy dla Ciebie zrobić jest profesjonalne badanie wzroku. Możemy dobrać soczewki pryzmatyczne, obejrzeć oko w lampie szczelinowej i wykonać topografię rogówki. Przy pomocy tonometru Air-Puff najnowszej generacji, bezboleśnie sprawdzić czy ciśnienie wewnątrz gałek ocznych jest w granicach normy.

Badanie na miarę XXI wieku. Zeiss Vision Expert - to zobowiązuje W każdym salonie posiadamy cudowne urządzenia firmy Zeiss o nazwie i.Profiler® Plus. Wygląda podobnie jak zwykły autorefraktometr, z którym spotkałeś się zapewne w salonie optycznym, lecz "nie sądź książki po okładce" jak mówią Anglicy. Dzięki badaniu urządzeniem i.Profiler® Plus, uwzględniającemu zachowanie się Twoich źrenic w różnych warunkach, można stworzyć soczewki tak zindywidualizowane, jak odciski palców! My nazywamy to "redukcją aberracji wyższego rzędu" Będziesz widział krystalicznie czysto, nawet wieczorem. Dzięki technologii Zeissa zwanej i.Scription!

System centracji, na podstawie serii zdjęć i filmów z Twoim udziałem dobierze optymalnie wszystkie parametry potrzebne do prawidłowego montażu soczewek, uwzględniając Twój sposób poruszania się, oko dominujące, kąt pantoskopowy oprawy i wreszcie vertex. Ty nie musisz wcale rozumieć tych trudnych pojęć, ważne że Twój komfort będzie pełny. Nie ufaj optykom, którzy wymierzają okulary progresywne linijką! Takich "mistrzów" nie brakuje niestety na rynku...

Przyjdź do nas i zamów okulary... Zapraszamy